top of page

Michaela
 

Dělala jsem takové zhodnocení celého roku. Vzhledem k tomu, že velkou část tam hrajete vy a vaše úžasná práce, chtěla bych vám poděkovat za vše co jsme si spolu prošly, s čím jste mi pomohly, co jste mě naučily, že jste vždy tady byly pro mě, když jsem potřebovala...za vaše směřování, které mi pomohlo vytvarovat můj postoj a prostě za to, že jste a co pro ostatní děláte.

 

Období terapií bylo pro mě jedno z mých nejdůležitějších mezníků. Do té doby jsem se motala v kruzích s mnohými zdravotními problémy, které se jen kumulovaly a nikdo nevěděl, co s nimi. Díky individuálnímu přístupu holek a přizpůsobení na míru se nejen vše spravilo, ale také jsem získala jistotu, že pokud by se něco objevilo, vím, jak tělu pomoci. 

DSC07880.jpg

období terapií bylo pro mě jedno z mých nejdůležitějších mezníků

Mimo jiné jsem si vyhranila způsob stravování, který mi vyhovuje, zformuloval se mi životní postoj a víra ve vlastní tělo. Díky terapiím a konzultacím jsem si dopřála tolik potřebovaný čas pro sebe a na odpočinek. Moc děkuji holkám za jejich užasnou práci, nasazení a čas, a s vděčností vzpomínám na toto krásné období. 

 

 

Ještě malé naše doplnění. Míša začíná 9 měsíc těhotenství... Přejeme jí, ať vše proběhne nejlépe a jak si přeje.

bottom of page