top of page
04_edited.jpg
19.jpg
06u.jpg

Detoxikační, antistresové a omlazující rodinné lázně v Chotěboři

FullSizeRender.jpg

"Pomáháme formovat

krásu, zdraví a vitalitu"

25 let DH

Ušli jsme dlouhou cestu, abychom o vás mohli s odborností, láskou a laskavostí pečovat. Hýčkat vás a rozvibrovávat vaše tělo a duši do krásných tónů.

Dita a Adél s týmem.

 

 

Naše ajurvédské lázně jsou připravené pro klienty, hledající péči o pleť a celé tělo. Pro ty, kteří mají zájem o krásu, omlazení, přírodní lifting, chtějí si udržet vitalitu v každém věku, ale i ty, kteří vyžadují odpočinek a oproštění se od všedních starostí v krásném prostředí... 

 

Řešíme jakékoliv kožní problémy, zlepšení pokožky těla, kvalitu a délku vlasů.

Naše terapie probouzí v ženách lásku k sobě, podporují jejich ženskost a odžas neboli neodolatelné záření. V mužích, jak být sami sebou, tedy muži.

Jsou klienti, kteří chtějí motivaci, jak „frčet“, být výkonní a cool...

Jsou klienti, kteří chtějí zpomalit a odpočívat...

Terapie jsou individuální, určené na míru s časem přímo pro vás.

 

 

Ájurvéda "věda o životě" je pět tisíc let stará indická medicína, která je tvořena unikátními systémy. Od roku 1982 je uznána Světovou zdravotnickou organizací jako účinný léčebný systém. Často je nazývána "matkou všech léčebných metod". Harmonizuje tělo, ducha i mysl, pomáhá obnovit vnitřní harmonii a rovnováhu.

Dále se naši klienti u nás obeznámí se skutečností, že většinu nemocí lze řešit přírodní cestou a že se mohou bez vedlejších účinků zbavit svých problémů, pokud budou důslední a dodrží nastavený režim terapií, domácí péče, ajurvedik Tarani (bylinných koncentrátů) a speciálního výživového programu s ohledem na jejich zdravotní problémy. Abychom v těle vyvolali silné ozdravné procesy, je zapotřebí učinit čtyři kroky, které na sebe navazují a ovlivňují veškeré funkce v těle.

1. krok

PŘÍPRAVA DETOXIKACE

Každého klienta připravujeme individuálně na detoxikační proces. Musí mít dostatek energie a zprůchodněné vylučovací orgány, také jeho psychická odolnost je při očistě důležitá.

226a (1).jpg
227a (1).jpg

2. krok

VYVOLÁNÍ DETOXIKACE

Postupně detoxikujeme všech sedm typů tkání. Je to proces přesný a harmonický. Vyvolání je u nás velmi dobře řízeno a kontrolováno. Pokud to žádá daná situace, jsme schopni intenzitu detoxikace snížit nebo zvýšit podle aktuálního stavu. Tento krok je důležitý při řešení rozličných problémů. Vše nastavujeme individuálně!

3. krok

VÝŽIVA VŠECH TKÁNÍ

Důležitý krok, který většina alternativ neřeší. My na něj však klademe velký důraz.

228a-upr (1).png
aktivace-procesu-step.jpg

4. krok

AKTIVACE PROCESŮ

Startujeme na všech úrovních, a to po energetické stránce. Tělo aktivace vnímá jako základní pilíře zdraví a dlouhověkosti. Symptomy a problémy se znovu neopakují. Zdraví a vitalitu je možné udržet i při vyšší stresové zátěži.

Terapie jsou vytvořeny pro:


- děti prvního týdne narození
- děti předškolního a školního věku
- muže a ženy všech věkových kategorií
- těhotné ženy (provádíme je celých devět měsíců a také přípravu k porodu)
- seniory

Terapie jsou vhodné provádět při různých zdravotních problémech a komplikacích:


- nemoci ženských pohlavních orgánů
- pohybového aparátu
- nervového systému
- mozku a míchy,  krve
- kožních
- imunitního a endokrinního systému
- vylučovací, trávicí soustavy
- dýchacího aparátu a plic
- kardiovaskulárních, srdce a cév

Dále jsou vhodné při stresu, negativních emocích, jako jsou strach, hněv, podrážděnosti, depresích, úzkosti, apatii, různých poruchách spánku, nízkém sebevědomí, mentální anorexii a různých typech závislostí.
 

Vše záleží na správném výběru terapie a kompletního detoxikačního režimu, individuálně nastaveného dle každého klienta.

 

Terapie byly vytvořeny z nejsilnějších detoxikačních postupů tak, aby vykazovaly okamžitou úlevu a podporovaly tělo v samoléčebných procesech. Terapie vycházejí převážně z ajurvédské medicíny a alternativních procedur, ovšem jsou citlivě upravené a vytvořené pro evropské podmínky a dnešní uspěchanou dobu, která s sebou nese čím dál více neřešitelných zdravotních problémů a onemocnění.
Více než 80 rozličných typů detoxikačních a regeneračních terapií jsou vytvořeny tak, aby vyhovovaly v každém věku a hlavně dle rozličných zdravotních problémů.
Přes patnáct let jsme ladili a tvořili ty správné kombinace různorodých bylinných koncentrátů a olejů, které se zapracovávají při našich terapiích. Našim cílem bylo vytvořit systém, který bude funkční, výsledky budou citelné již při prvních terapiích a zlepšení daného stavu bude trvalé.

CO NAŠE KLIENTY ČEKÁ?

Dříve, než proběhne tento proces, je nutná vstupní konzultace, která je závislá na první testovací marmové terapii.
Nastavený detoxikační režim dále vybíráme dle aktuálního stavu marmových bodů na jeho těle. Vše je následně vyhodnoceno a je nastaven individuální režim, který jsou naši klienti schopni dodržovat a absolvovat.

PRO KOHO JE TERAPIE VHODNÁ?

18.jpg
12u.jpg
IMG_8984 (1).jpg
14u.jpg
bottom of page