top of page

Šárka - 38 let

S Ditou Halamovou se znám díky její práci více než 20 let. Když mi před roky řekla, že bych se mohla zbavit svých dlouholetých zdravotních problémů (psoriáza, astma a různé alergie), upřímně, nevěřila jsem jí. Jenže klasická medicína mi nedokázala pomoct. Na psoriázu jsem používala mast s kortikoidy s tím, že je to nevyléčitelné. Depigmentační skvrny, které se objevily během těhotenství a během let se mi rozšířily po rukách, zádech a pod prádlem na hrudníku, mi vadily tak, že jsem se styděla chodit do bazénu a v období silného výskytu skvrn jsem nosila pouze dlouhé rukávy. Takže jsem se v Lázních D.H. domluvila, že to přeci jen zkusím. Že budu používat ajurvédské bylinné produkty a ze stravy vyloučím mléčné produkty, rafinovaný cukr a omezím konzumaci masa. To jsem udělala, ale nebyla jsem důsledná a produkty nepoužívala pravidelně tak, jak mi bylo doporučeno.

Takže následoval další krok: Během jednoho týdnu jsem každý den večer přijela do Lázní D.H., a tam mě terapeutka ošetřila produkty tak, jak jsem to měla doma dělat já. Nemohla jsem tomu uvěřit ani já ani nikdo jiný, kdo mě před tím viděl, že jsem se během tohoto jednoho týdnu úplně a natrvalo zbavila všech projevů psoriázy a moje kůže byla a je úplně čistá. Po tomto pro mě zásadním procitnutí jsem se začala s týmem Lázní D.H. připravovat na to, že bych se mohla zbavit i astmatu. Moje plicní stáří mi totiž bylo diagnostikováno na 72 let! Jenže to už znamenalo podstoupit cílenou ajurvédskou očistu. Včetně vytvořeného stravovacího plánu na míru a pravidelných terapií. Teď s odstupem času vím, že nebýt velké psychické podpory terapeutek Dity a Adél, která se se mnou zaměřovala na výživu, nezvládla bych to sama. Bylo to opravdu náročné období, protože se mi tělo začalo čistit a všechny projevy byly daleko intenzivnější než předtím. Navíc s upravenou stravou a kombinací šťáv, které jsem měla vytvořené přímo pro mě přišel pokles váhy. Moje okolí ze strachu o mne mě nepodporovalo. V tu dobu jsem se stávala vnitřně silnější a silnější. Po ukončení ajurvédské očisty jsem měla stále méně kg než předtím, ale cítila jsem se krásná, tělesně i psychicky silná a hlavně jsem byla konečně zdravá – bez zadýchávání.

 

 

 

 

 

 

Opět a znovu děkuju Ditušce a Adélce, jsou úžasné… a všem, kteří trpí nějakými problémy, chci na svém příkladu ukázat, jak velké změny člověk může ve svém životě udělat. A že může úplně všechno, všechno, co opravdu chce.

konečně mohu dobře dýchat

bottom of page