top of page

Těhotenství


Za krátký čas přibylo mezi našimi klientkami mnoho těhulek. Chtějí vytvořit těhotenskou péči. Pokud se chcete mezi ně připojit a vytvořit péči v této nelehké době...jsme tu pro Vás.


Poradíme Vám jak o sebe pečovat v jednotlivých trimestrech. Podpoříme elasticitu kůže na celém těle. Především na bříšku a prsou...abychom předcházeli ošklivým

striím.TĚHOTENSTVÍ


Je vyjímečný stav. Během této doby prochází žena řadou změn, jak v metabolismu, tak ve své mysli. Z našeho hlediska je ideální ještě před těhotenstvím zpružnit a zvláčnit své tělo ajurvédskou terapií a masáží. Dále také cvičením jógových asán, pránájámy, vhodnou úpravou výživy a nejdůležitějším - svým pozitivním myšlením.


Když se žena předem na tuto významnou událost nepřipraví, první tři měsíce těhotenství by měly být zasvěceny tomuto cíli.


Během těhotenství prožívá žena intimní spojení mezi svým tělem a myslí... mezi nimi si potřebuje udržet harmonii. V tom Vám můžeme pomoci prostřenictvím vhodných ajurvédských bylinných produktů, které nesou informaci života. Zachovejte si zdraví, krásu, svěžest a vitalitu až do konce těhotenství.
Na fotografii je bříško naší klientky v 6. měsíci těhotenství.Comments


bottom of page