top of page

Detoxikace a soli


Pomalu nastupuje podzim a mnoho z nás se chystá na detoxikaci svého těla.Základním pilířem zdraví je funkční přirozený detoxikační proces v těle.

Měl by fungovat automaticky, nepřetržitě, každý den. Je to takzvaná kontrola mezi příjmem a výdejem látek v organismu. Nepřetržitě se naše tělo musí umět vypořádat s jedovatými látkami – toxickými

zplodinami, které vznikají při buněčném metabolismu, trávení a dalších fyziologických procesech. Problém nastává, pokud příjem a výdej látek není harmonický a pravidelný. Tělo ztrácí své přirozené detoxikační schopnosti a v těle se začínají hromadit odpadní látky (toxiny).


Působení solí při detoxikaci


Soli svým složením výrazně napomáhají při detoxikačních procesech v organismu. Tarani nabízí širokou škálu detoxikačních solí a očistné procedury s těmito solemi můžete zahrnout do každodenní péče (nejen) o své tělo.

Při koupeli ve vaně s tímto solno-esenciálním roztokem dochází prostřednictvím osmózy k výměně minerálních látek s vnitřním prostředím lidského organismu. Póry se otevírají, vyplavují jedovaté zplodiny (toxiny) a přitahují minerální látky. Esenciální oleje účinek stupňují a zároveň molekuly s esencí se prostřednictvím osmotického tlaku dostávají přes kožní póry do organismu během několika minut. Tak se dostávají aktivní látky do krevního řečiště a lymfy, kde mohou patřičně pomáhat imunitním a vylučovacím systémům. Soli používáme také při inhalacích, které blahodárně působí na náš dýchací aparát, čistí dýchací cesty, dutiny, uvolňují napětí v hlavě a krásně pročistí plet.


Tarani soli vybíráme dle toho, jaké problémy, symptomy či diagnózy řešíme:


DETOXIKAČNÍ SŮL HIMALÁJSKÉ BYLINY (500 g) - nervový systém, mozek, lymfatický systém.


DETOXIKAČNÍ SŮL RŮŽE (500 g) - nervový systém, hormonální systém, zažívací systém, játra a slezina, kožní aparát.


DETOXIKAČNÍ SŮL LIMETKA (500 g) - vylučovací systém, ledviny, močový měchýř.


DETOXIKAČNÍ SŮL CITRON & GRAPEFRUIT (500 g) - ledviny a močová soustava, lymfatický a kardiovaskulární systém, metabolismus tuků a kožní aparát.


DETOXIKAČNÍ SŮL JASMÍN & SANTAL (500 g) - reprodukční orgány ženy (pochva, děloha, vaječníky) a reprodukční orgány muže (varlata, prostata).


DETOXIKAČNÍ SŮL MÁTA & ROZMARÝNA (500 g) - pohybový aparát, dýchací aparát, kožní aparát, imunitní systém, kardiovaskulární systém a nervovou soustava.


DETOXIKAČNÍ SŮL ČERNÝ RYBÍZ (500 g) - kardiovaskulární systém, nervovou soustava,  buněčný metabolismus (podporují látkovou výměnu a čistí krev).Výsledný efekt


Pozitivní výsledky esenciálních solí na lidské tělo jsou spojením vysoké koncentrace bylinných esencí a hořčíku. Hořčíku má drtivá většina lidí naprostý nedostatek a esenciální oleje, které používáme, se vyznačují nejvyšším stupněm čistoty výroby.

Comments


bottom of page